• 1402/01/20 - 08:18
  • تعداد بازدید خبر : 425
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) ضیافت افطاری در مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی الزهرا (س) برگزار گردید .

مراسم زیارت عاشورا همراه با پخش مولودی خوانی و ضیافت افطاری در روز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی ( ع) با حضور ریاست ،امام جماعت ، مسئول کانون جامعه پزشکی و جمعی از کارکنان بیمارستان الزهرا (س) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و پژوهشی الزهرا (س) : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، ضیافت افطاری با حضور رئیس، امام جماعت، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی و جمعی از کارکنان مرکز آموزشی و درمانی الزهرا (س) رشت برگزار گردید.

دکتر حسین‌زاده - رئیس مرکز آموزشی و درمانی الزهرا (س) در این ضیافت افطاری، اظهار داشت: این سفره و میهمانی متعلق به صاحب این روز امام حسن مجتبی (ع) است و ما تلاش کردیم در این روز با هدف ایجاد همدلی و فارغ از مسائل کاری روزمره، برای ساعاتی در این ضیافت الهی در کنار همکاران عزیزمان در مرکز آموزشی و درمانی الزهرا (س) باشیم.

وی ادامه داد: ثروت واقعی هر سازمان، نیروی انسانی کارآمد، متعهد و خدمتگزار به خلق الله است؛ این موضوع پیش‌شرط موفقیت هر سازمانی است و پرسنل مرکز آموزشی و درمانی الزهرا (س) به واسطه ارائه خدمات و فعالیت شبانه‌روزی شایسته تقدیر و تشکر ویژه اند.

  • گروه خبری : مرکز آموزشی درمانی الزهرا ء,اخبار اختصاصی,گزارش تصویری,اخبار بسیج
  • کد خبر : 102640
کلمات کلیدی
حبیبه  نوروزی
خبرنگار

حبیبه نوروزی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/01/20 08:18