• 1400/07/06 - 11:36
  • تعداد بازدید خبر : 63
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

به مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده‌های شهدا و ایثارگران بیمارستان الزهرا (س) تجلیل بعمل آمد .

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل ازخانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان در مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی الزهرا (س)

به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسمی در دفتر ریاست بیمارستان الزهرا (س) با حضور ریاست ، مدیریت و جمعی از همکاران ایثارگر و فرزندان شهید مرکز برگزار گردید . در این مراسم ریاست بیمارستان بیان کردند که  مدافعان سلامت با ایثار و فداکاری خود ، یاد و خاطره دوران  8 سال دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان را به تصویر کشیدند و با فدا کردن خالصانه جان خود در راه سلامت هموطنان نشان دادند که آموزه‌های دین مبین اسلام و فرهنگ والای ایثار و شهادت درجان و روح فرزندان این ملت ریشه دارد.

همچنین گفتند : خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان جزو بالاترین خدمات است، لذا ما خدمتگزار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستیم و خواهیم بود و به این خدمتگزاری افتخار می کنیم. با امید آنکه آرمان‌های شهدای معظم را همیشه الگو و سرمشق خویش قرار دهیم.

در این دیدار،  همکاران رزمنده و خانواده شهدا  با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس یاد و خاطره آن زمان را زنده نگه داشتند .

در بخش پایانی مراسم از صبر و مجاهدت ایثارگران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا با اهدا تقدیرنامه و هدیه ای به رسم یادبود قدردانی شد .

 

  • گروه خبری : مرکز آموزشی درمانی الزهرا ء,رویدادها,اخبار اختصاصی,گزارش تصویری
  • کد خبر : 76882
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 01 شهریور 1400