• 1402/02/17 - 10:33
  • تعداد بازدید خبر : 216
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

جشن روز جهانی ماما در سالن امفی تئاتر مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی الزهرا (س)

بزرگداشت روز جهانی ماما در بیمارستان الزهرا (س) برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی الزهرا (س): پنجم ماه می‌مصادف با ۱۵ اردیبهشت، روز جهانی ماما نامگذاری شده است‪‪‪‪‪.

به همین مناسبت صبح امروز ، هفدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ، مراسمی در سالن اجتماعات بیمارستان الزهرا (س) با حضور ریاست ، تیم مدیریت اجرایی و مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی و جمعی از کارکنان و ماماهای شاغل در بیمارستان برگزار گردید .   

‪‪‪‪در این مراسم ریاست بیمارستان دکتر فاطمه حسین زاده  روز جهانی ماما را  تبریک گفته و ضمن اشاره به اهمیت نقش ماما در فرآیند زایمان از زحمات این قشر پرتلاش که در ارتقا  سلامت  مادر و نوزاد  نقش مهمی ایفا میکنندتقدیر و تشکر نمودند

 

 دراین جشن با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیده مدافع سلامت مرحومه انوشه بیکیان مامای گرانقدر مرکز  از   ۱۲ مامای نمونه استانی ،10 مامای عملکرد برترو ۱ مامای نمونه بسیجی  بیمارستان از بین کارکنان ماماهای بیمارستان الزهرا (س)  با اهداءلوح ،  تقدیر و تشکر بعمل آمد. همچنین  در این مراسم کیک با طرح روز جهانی ماما با شعار(ماما حامی فرزند آوری و سلامت خانواده) تدارک و از همکاران بخش های مرکز پذیرایی  گردید .

لازم به ذکر است: ریاست و مدیریت خدمات پرستاری بیمارستان الزهرا (س) با حضور در بخش های مختلف با اهدا شیرینی این روز را گرامی داشتند.

 

  • گروه خبری : مرکز آموزشی درمانی الزهرا ء,رویدادها,اخبار اختصاصی,گزارش تصویری
  • کد خبر : 104198
کلمات کلیدی
حبیبه  نوروزی
خبرنگار

حبیبه نوروزی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/17 10:33